fbpx

Pood

Zoom

Ametüst/pärli käevõru

Vana hind21,00 €
Hind10,50 €
Kood:17022Kategooria: Käevõrud.

Ametüsti kivimist, magevee pärlitest ja niklivabade (hõbedane) detailidega käevõru. Käevõru kettist otsad on niklivabast metallist ja vastava kinnitusega on käevõru pikkus reguleeritav (suurus sobib kõigile)!

Ametüsti põhiomadused on tervendus, vaimsus, areng, unistused, kaitse, rahu, harmoonia, alkoholismist vabanemine, meeleselgus, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, kristallivesi. Ametüst on imeline harmooniakivi ja sellel on väga rahustav mõju. Aitab tuua selgust, rahulikku und, kaitseb, puhastab ja toetab pingelistel aegadel. Ametüst võimendab intuitsiooni ja tajusid. Seda tuntakse kui meistertervendajat ja violetse tervenduskiire vahendajat.

Pärli põhiomadused on naiselikkus, viljakus, emadus, sünd, tahtejõud, tajud, intuitsioon, mõtteselgus, emotsioonide tasakaal, küpsus, südamesoovid, suhted ja õnn. Pärl on puhtuse, naiselikkuse ja veetluse sümboliks. Pärl aitab ära tunda oma tõelise olemuse ja avardab sensitiivsust ja sisemist tarkust ning suurendab tahtejõudu ja rahutunnet. Hea õnne toojana aitab pärl täituda südamesoovidel.

ÜLES
JSN Ferado 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework