fbpx

Pood

Zoom

Tiigrisilm/pärli käevõru

Vana hind21,00 €
Hind10,50 €
Kood:17020Kategooria: Käevõrud.

Tiigrisilma kivimist , magevee pärlitest ja niklivabade (hõbedane) detailidega käevõru. Käevõru kettist otsad on niklivabast metallist ja vastava kinnitusega on käevõru pikkus reguleeritav (suurus sobib kõigile)!

Tiigrisilma omadused on julgus, raha, tahtejõud, kaitse, isiklik vägi, äritegevus, enesekindlus, keskendumine, mõtteselgus, mehelikkus, äritegevus, kundalini, loovus. Tiigrisilm on tuntud kui õnnetooja. Tiigrisilma tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Antud kivi aitab soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Tiigrisilm kaitseb teiste halbade mõtete eest.

Pärli põhiomadused on naiselikkus, viljakus, emadus, sünd, tahtejõud, tajud, intuitsioon, mõtteselgus, emotsioonide tasakaal, küpsus, südamesoovid, suhted ja õnn. Pärl on puhtuse, naiselikkuse ja veetluse sümboliks. Pärl aitab ära tunda oma tõelise olemuse ja avardab sensitiivsust ja sisemist tarkust ning suurendab tahtejõudu ja rahutunnet. Hea õnne toojana aitab pärl täituda südamesoovidel.

ÜLES
JSN Ferado 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework