fbpx

Tagastusõigus 14 päeva

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Ethel.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud.

Ostes Ethel.ee e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA ja originaalpakendis.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis. 

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Ethel.ee e-poe aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele või on tegemist garantiikorras vahetatava, remonditava tootega.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Ethel.ee kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud toote jõudmist meieni, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

  • tooted, mis on valmistatud eritellimusena;
  • audio- ja videosalvestised ning arvutitarkvara, mille ümbrise on tarbija avanud;
  • suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud.

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole ethel.ee e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditeenindusest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ethel Disain OÜ

Riia mnt.127, 80042 Pärnu
+372 5667 0008
ethel@ethel.ee

Transport

Smartpost