Laudlina

Tarkade õpikute järgi on edumeelse ettevõtte peamiseks trumbiks pidev tootearendus. Mis siin pattu salata ehk kahjuks olime meiegi selle kohapealt natuke pikaks ajaks loorberitele puhkama jäänud :)! Viimane aeg oli jalad kõhu alt välja võtta ja edumeelsete kombel tootearenguga tegelema hakata.


Selle tulemusena lisanduvad üsna pea meie tootevalikusse laudlinad, millede kujundused on loomulikult meie endi loodud. Alghallikaks nagu ikka rahvuslikud motiivid ja lillkirjad. Esialgu valmib kõikidest mustritest vaid 40 laudlina eksemplari mõõtudes 80cm x 120cm ja 110cm x 150cm.
Hakka sinagi disaineriks ja aita meil luua just sinu maitse järgi kujundatud laudlinad. Mis on sinu lemmiklill? Misssuguste teiste lilledega ta kokku sobiks? Mis võiks olla taustavärv? Vastused nendele küsimustele oleksid täiesti piisavad lähtehallikad uute kujunduste loomisel. Kellel aega ja tahtmist võib ka lisaks ettepanekutele saata meile omi joonistusi ja detailsemaid kirjeldusi.
Et loome „vaim” Teile paremini peale tuleks, loosime kõigi mõtete jagajate/disainerite vahel välja 3 laudlina meie esimesest kollektsioonist! Kui aga Sinu otsene motiiv/kirjeldus/joonistus kaasatakse uutesse kujundustesse, siis anname laudlinadele ka väärilise nime – Sinu nime :)!